Pacjenci z wypadku samochodowego

W Tczewie, w Polsce, uznano za zmarłego pacjenta po wypadku samochodowym po tym, jak znaleziono go nieruchomego na oddziale ratunkowym. W podobnym wypadku na początku tego roku zmarło dwóch pacjentów.

Lekarze powiedzieli, że rodzaj obrażeń odniesionych przez ofiary jest bezpośrednio związany z ich wiekiem i stanem przed udziałem w wypadku. Młodzi pacjenci mają większą szansę przeżycia niż starsi.

Tczewskie szpitale borykają się z brakiem lekarzy z powodu braku funduszy i odpowiednich procesów rekrutacyjnych. Szpitale są obecnie w stanie obsłużyć tylko około 1000 pacjentów rocznie, podczas gdy powinny być w stanie opiekować się 2000-3000 osobami rocznie.

Indywidualne leczenie każdego szpitala jest inne, ale ogólne wytyczne są następujące:

1. Pacjenci trafiają na Oddział Ratunkowy

2. Pacjenci są oceniani przez personel medyczny.

3. Pacjent jest następnie zapraszany do dalszej oceny

4. W przypadku konieczności operacji pacjenci są przyjmowani na operację lub przyjmowani na oddział z oddziałami intensywnej terapii

5. Niektórzy pacjenci mają poważne obrażenia i wymagają intensywnego leczenia przez dłuższy czas, które może obejmować rehabilitację, fizjoterapię, wsparcie psychologiczne lub poradnictwo rodzinne

6. Inni pacjenci mają mniej poważne urazy, które nie wymagają długotrwałego leczenia i w razie potrzeby mogą zostać wypisani z lekami przeciwbólowymi

Tczewskie szpitale nieustannie poszukują nowych sposobów na dotrzymanie kroku rosnącej liczbie pacjentów. Szpital obecnie stara się ugruntować swoją reputację wiodącego ośrodka chirurgii ortopedycznej i opieki pourazowej.

Pacjenci z bólem brzucha

Pacjenci z bólami brzucha mogą być leczeni w tczewskim szpitalu w Polsce. Ten szpital ma wyjątkowe łóżko, które umożliwia pacjentom natychmiastową ulgę w bólu, obracając ich o 360 stopni, dzięki czemu mogą uzyskać inny obraz sytuacji.

Kiedy pacjenci docierają do przydzielonego im łóżka, leżą na plecach i patrzą w górę w kierunku sufitu. Łóżko składa się z dwóch połówek i jest również wyposażone w wyciszoną maszynę, która pomaga zagłuszyć wszystkie dźwięki wokół nich.

Tczewskie szpitale istnieją już od dekady. Pomagają pacjentom z bólem brzucha i innymi chorobami, zapewniając leczenie, diagnozę i reakcję na leki.

Tczewskie szpitale mają innowacyjny sposób leczenia pacjentów z bólami brzucha – wysyłają pacjenta prosto do łóżka szpitalnego, które dostarcza dron.

Dr Magda Gołda-Darecka jest lekarzem w Szpitalu Tczewskim w Polsce. Mówi o tym, jak ten nowy proces porodu ułatwił jej życie, ponieważ zwiększył wydajność i obniżył poziom stresu dla tych, którzy potrzebują jej opieki.

Szpital Tczew w Polsce od ponad roku korzysta z robota. Jest to łóżko, które można przenosić od jednego pacjenta do drugiego za pomocą transportera łóżka zasilanego sztuczną inteligencją.

Z nowego systemu korzystają nie tylko pacjenci, ale także personel, ponieważ zmniejsza stres i zmęczenie. Dzięki zwiększonej wydajności zwiększa się bezpieczeństwo i mniejsze ryzyko infekcji.

Transporty łóżek zrobotyzowanych są od lat wykorzystywane przez szpitale na całym świecie jako sposób zarówno na zapobieganie zakażeniom, jak i na promowanie efektywnej opieki, ale dopiero niedawno zaczęto je wdrażać w codziennych operacjach, takich jak transport pacjentów.

Mamy oddział dla dzieci w szpitalu

Tczewski szpital w Polsce posiada oddział dziecięcy, który działa od 2008 roku. Oddział jest pierwszym w Polsce, który wykorzystuje robota do opieki przyłóżkowej. Może dostarczać leki, przyjmować parametry życiowe i komunikować się z lekarzem.

Robot nazywa się „Oskar”, co w języku polskim jest skrótem od „Robot Onkologiczny”. Pomaga odciążyć lekarzy, którzy są ponad głowami pacjentów.

Badanie przeprowadzone przez zespół naukowców z Australii wykazało, że roboty można wykorzystać do poprawy opieki nad pacjentem, ponieważ mogą pomóc zmniejszyć liczbę przypadków i sprawić, że leczenie będzie bardziej spersonalizowane

W polskim szpitalu w Tczewie działa oddział dziecięcy, w którym przebywa ponad 100 pacjentów. Dzieci otrzymują najlepszą możliwą terapię, a przeciętny pobyt na oddziale wynosi trzy miesiące.

Tczewski szpital jest jednym z najmłodszych w Polsce i nic dziwnego, że stworzył coś imponującego. Oferuje opiekę zdrowotną w najlepszym wydaniu zarówno dla pacjentów dorosłych, jak i pediatrycznych, bez barier finansowych.

Dzieci leczone są we współpracy z rodzicami, których zachęcamy również do udziału w zabiegach wykonywanych na ich dziecku na ich prośbę.